Carragher zbulon se Messi e quajti atë “gomar”

Futboll

Carragher zbulon se Messi e quajti atë “gomar”

Më: 22 janar 2022 Në ora: 12:00
Carragher zbulon se Messi e quajti atë “gomar”

Lionel Messi la gjatë verës klubin ë fëmijërisë, Barcelonën, për të kaluar te Paris Saint Germain.

Shumë e kritikuan Leon për këtë vendim, dhe kishte nga ata që edhe e mbështeten.

Në mesin e atyre që e kritikuan ishte legjenda e Liverpool, Jamie Carragher.

Ai zbuloi në Sky Sports, ku është komentues i rregullt i ndeshjeve të Premierligë, një situatë që kishte ndodhur pasi argjentinasi nënshkroi me PSG-në.

Jamie Carragher tregoi se Lionel Messi e quajti atë “gomar” pasi ai konsideroi  se shtatë herë fituesi i Topit të Artë nuk ishte një nënshkrim i zgjuar për Paris Saint-Germain.

“Ishte ditë e hëne dhe mora një mesazh në Instagram, ai më quajti gomar”. “Messi e pa programin e së hënës dhe shpresoj që është duke e shikuar edhe programin e së premtes sepse Messi të dua shumë. Je lojtari më i mirë it ë gjitha kohëve dhe nëse krahasohem me ty, atëherë po, jam gomar”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat