“Ronaldo shënoi gola, por e bëri Manchester United më të dobët, siç prisja”

Futboll

“Ronaldo shënoi gola, por e bëri Manchester United më të dobët, siç prisja”

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 21:26
Ronaldo dhe Carragher

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për ndikimin e Cristiano Ronaldos në Manchester United.

Sot u bë e ditur se sulmuesi portugez iu drejtua drejtuesve të Mançester Junajtid me një kërkesë për ta shitur nëse do të merret një ofertë e denjë.

“Ronaldo bëri pikërisht atë që prisja prej tij: ai shënoi gola, por e dobësoi ekipin".

Kërkesa për transferim vret gjithashtu idenë se Cristiano refuzoi një lëvizje te Manchester City nga dashuria për Man United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat