Serumet më të mira nga acidit hialuronik për çdo lloj lëkure

Këshilla mjekësore

Serumet më të mira nga acidit hialuronik për çdo lloj lëkure

Më: 2 prill 2020 Në ora: 12:29
Foto Ilustrim

Nëse po kërkoni lëkurë pastër, më të butë dhe më të hidratuar, atëherë serumi me acid hialuronik do bëjë mrekulli.

Jo, acidi hialuronik nuk është thjesht një përbërës i modës që është i tëri me gëzof dhe pa fuqi.

Në të vërtetë tërheq lagështi nga ajri dhe e tërheq atë në lëkurën tuaj për ta mbajtur atë të hidratuar gjatë gjithë ditës, duke ju lënë fytyrën e butë dhe të pastër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat