Nëna Shqipëri

Kultura

Nëna Shqipëri

Nga: Zymer Mehani Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:55
Zymer Mehani

Kur ti dridhesh
Unë s’ndihem mirë

Kur ti digjesh
Unë jam i ngrirë

Kur ti lulëzon
Zemra më galdon

Ty të kam nënë
Pasha diell e hënë

Dashuria për ty
Më bën t’jem njeri

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat