Kumanova me Ali Ahmetin

Maqedonia

Kumanova me Ali Ahmetin

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 21:26
Foto nga vendi i takimit

Sot kanë mbajtur takim përfaqësuesit e këshillave vendor të degës së Kumanovës, raporton TetovaSot.

“Kumanova me Ali Ahmetin 
P.S. Nga takimi me përfaqësuesit e këshillave vendor-dega Kumanovë” ka shkruar Arbër Ademi përmes Facebook.

Ndërkaq, në vigjilie të zgjedhjeve lokale , Bashkimi Demokratik për Integrim ka marrë mbështetje të fuqishme edhe nga Dega më e madhe e këtij subjekti, dega e Tetovës.

Gjatë një mbledhjeje të degës, ata kanë mbështetur fuqishëm liderin e partisë Ali Ahmetin ndërsa bashkërisht po bëhen gati për regjistrimin e popullsisë dhe zgjedhjet lokale, përcjell Tetovasot.

Ndryshe pas Tetovës mbrëmë një mbështetje të madhe liderit Ahmeti i dha edhe dega e BDI-së në Zhelinë ndërsa pritet që çdo degë e e BDI-së të rreshtohet pas Ali Ahmetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat