Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 mars 2021 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius.

Ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa do të ketë edhe rënie të temperaturave.

Në fundjavë pritet të ketë reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat