Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:03
Foto ilustrim

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira.

Do të fryjë një erë e lehtë juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -6 deri në -1 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 13 gradë celsius.

Nga dita e hënë moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat