Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 11 prill 2021 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri në 2 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri në 21 gradë celsius.

Nesër moti do të jetë i qëndrueshëm me rritje të temperaturave.

Nga dita e martë moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat