Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 08:22
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës juglindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 6 gradë, ndërsa ato maksimale nga 8 deri në 13 gradë celsius.

Nën ndikimin e valës me lagështi, nga dita e nesërme do të ketë reshje lokale të shiut.

Në vendet malore pritet të ketë reshje të borës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat