Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, ndërsa në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pesës veriore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në 5.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 3 deri në 9 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat