Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 08:15
Ilustrim

Moti sot do të jetë i ftohtë, gjatë ditës do të ketë diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës perëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -10 deri në -2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri në 11 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i qëndrueshëm dhe me temperaturat të ulëta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat