Grubi: Askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”

Maqedonia

Grubi: Askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:41
Grubi

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.

“Jo, zero, kurrë.

Në asnjë rrethanë dhe kushte, as pronarin nuk e njoh, as ndonjë zyrtar, drejtor apo ministër. Secili do të mbajë përgjegjësi në varësi të përgjegjësisë së tij për aksidentin.

Rufat Useini nuk është i afërm i Ali Ahmetit”, deklaroi thënë Grubi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat