Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi jugor.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa në vendet më të larta malore pritet të ketë reshje të borës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat