Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 janar 2022 Në ora: 08:31
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, por i ftohtë.

Në disa vende do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri në -4 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 0 deri 4 gradë celcius.

Prej të premten pritet të ketë reshje të reja të borës, dhe temperatura më të ulëta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat