Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 28 janar 2022 Në ora: 08:21
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira.

Gjatë mbrëmjes në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim nga pjesa perëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -9 deri në -1, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 3 deri në 12 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat