Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 mars 2022 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe i ftohtë. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius.

Ndërsa ato maksikale do të jenë në interval prej 1 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira, i ftohtë dhe me kushte për reshje të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat