Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 prill 2022 Në ora: 08:11
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 10,.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 16 deri në 28 gradë celsius.

Nga dita e enjte temperaturat do të fillojnë të bien./

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat