Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 maj 2022 Në ora: 08:28
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri në 31 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat