Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në vend do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri 33 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ngrohtë dhe me rritje të temperaturave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat