Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 maj 2022 Në ora: 08:23
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta.

Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin në prej 6 deri në 13, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 deri në 30 gradë.

Ditët e ardhshme do të ketë stabilizim të përkohshëm të motit me rritje të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat