Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Më: 23 maj 2022 Në ora: 17:06
Foto ilustrim

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike njofton se në ditët në vijim moti në Maqedoni do të jetë i pandryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Rekomandohet kujdes në rast të stuhive, të mos qëndroni jashtë dhe nën pemë.

Gjatë kësaj periudhe, siç thuhet nga DPHM, temperaturat ditore do të jenë mbi mesataren për këtë periudhë të vitit dhe moti do të jetë shumë i ngrohtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat