Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe reshje të shiut. Në disa vende do të ketë erë të fortë dhe bubullima.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri 28 gradë celsius.

Nesër dhe në ditët e para të javës së ardhshme moti do të jetë i qëndrueshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat