Moti sot

Maqedonia

Moti sot

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në mëngjes do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të dobëta shiu. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare.

Temperatura maksimale do të lëvizë nga 19 deri në 26 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë mesatare deri të fortë veriore. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 24 gradë.

Nesër do të ketë reshje lokale shiu, ndërsa më pas do të ketë një periudhë të qëndrueshme të motit me erë mesatare, herë pas here të fortë nga drejtimi verior dhe veriperëndimor, njoftojnë meteorologët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat