Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare.

Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu.

Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 15 deri në 26 gradë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat