Parashikimi i motit në Maqedoni

Maqedonia

Parashikimi i motit në Maqedoni

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë, gjatë ditës me vranësira të ndryshueshme.

Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 4 deri në 10 gradë, shkruan Alsat.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të ulet në -3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë Celsiusë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat