Moti për sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 07:54
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira, ndërsa do të fryjë edhe një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celsius.

Ditën e diel moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat