Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 10 deri në 13 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë në mëngjes me paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi juglindor.

Temperatura minimale do të ulet në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat