Afrim Gashi: Të bëhemi bashkë pozitë dhe opozitë

Maqedonia

Afrim Gashi: Të bëhemi bashkë pozitë dhe opozitë

Më: 14 mars 2023 Në ora: 08:51
Afrim Gashi

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi mbrëmë nga Kumanova ka bërë thirrje për bashkim, pasi sipas tij është relative se sa deputetë mund t’i marrë kjo parti.

Gashi kërkoi që të bëhen bashkë pozita dhe opozita.

Prandaj, pozitë dhe opozitë… sa deputetë i marrim është çështje relative nëse shohim nga perspektivat historike.

T’u qëndrojmë besnik parimeve, kjo është puna jonë me rëndësi”, tha Gashi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat