Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 19:00
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Në vend do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri me 19.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 30 deri 35 gradë celsius.

Ditën e diel në disa pjesë të vendit do të ketë reshje të shiut dhe erë të fortë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat