Veshja e Megi Pojanit “tundon” Ervinin, gazetari i afrohet pranë dhe…

Mediale Vip

Veshja e Megi Pojanit “tundon” Ervinin, gazetari i afrohet pranë dhe…

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 18:30
Megi Pojani

Megi Pojani, është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku, kryesisht atyre të rinj.

Bukuroshja, është drejtuese e rubrikës “Maskat” në “E Diell”, rubrikë kjo që pëlqehet së tepërmi për shkak të të qeshurave dhe risive.

Por, këtë puntatë, Megi kishte zgjedhur të vinte me një veshje paksa ekstravagante, ku i zbulohej zona e dekoltesë.

Gazetari Ervin Kurti, i cili njihet si një nga personat që “vendos në siklet” VIP-at, iu afrua pranë Megit dhe tentoi të shfrynte mbi trupin e saj, kuptohet e gjitha kjo në formën e një shakaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat