Ana provokon me imazhin e ri, bikinit e vogla mezi i mbulojnë pjesët intime

Mediale Vip

Ana provokon me imazhin e ri, bikinit e vogla mezi i mbulojnë pjesët intime

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 00:35
Ana Cheri

Ana Cheri ka sjellur imazhin e ri në Instagram.

Ana Cheri, tashmë dihet se është një nga emrat shumë të komentuar të mediave rozë.

Ana është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet atraktive duke joshur publikun.

Së fundmi ajo ka kujtuar kohën kur ishte në Maldives, duke treguar se sa shumë ishte kënaqur atje.

Në imazh Ana Cheri shihet e veshur me bikini të vogla që duken të jenë mjaft të ngushta për modelen duke i ekspozuar thuajse edhe pjesët intime asaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat