Pop Star Liza në qiellin e shtatë, vjen në jetë Alessio

Mediale Vip

Pop Star Liza në qiellin e shtatë, vjen në jetë Alessio

Nga: Maksim Gjokaj Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 15:51
Liza C. Holmberg

"O Zoti im tani e kuptoj pse barku im ishte aq i madh dhe mezi lëvizja pasi djali im peshon 4.382 gram, fat që linda në mënyrë çezariane.. kur shoh tani princin tim që erdhi në jetë kaq i shëndetshëm...Tani kam gjithçka e çfarë më duhet tjetër...

Tani e kam në krahë  të dua më shumë se gjithçka tjetër".

 Kështu shkruan mes tjerash mamaja më e re e show-bizit Liza C. Holmberg teksa ka postuar foton më të lumtur të jetës së saj duke e ndarë me ne dy momente, barkun e rrumbullakët në prag të lindjes dhe në krevat me princin e saj të sapo ardhur në jetë Alessio.

Ylli i muzikës ka dashur ti ndajë këto super momente me shumë ndjekës të saj ashtu siç bëri edhe në momentin që mësoi se po priste një djalë me bashkëshortin e saj shumë simpatik Nasim.

Image
Liza C. Holmberg, Alessio

Ne i urojmë mes mijëra urimeve që ajo ka marrë që Alessio të ketë jetë të gjatë e Zoti ti Bekojë familjarisht, ndërsa e dimë që djali i sapo ardhur në jetë do të dëgjojë ninulla me zërin e bukur të mamit artiste.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat