Pas një mungese të shkurtër, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

Mediale Vip

Pas një mungese të shkurtër, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

Më: 17 janar 2021 Në ora: 21:05
Tea dhe Andi

Andi Shehi duket se ka vendosur të rikthehet në emision.

Në emisionin e e disa ditësh më parë, moderatorja Bora Zemani zbuloi se ai nuk dëshiron të jetë më pjesë e programit,

Sipas asaj se çka tregoi moderatorja, Andi ka marrë këtë vendim si pasojë e një hatër mbetjeje me produksionin.

Lidhur me këtë situatë, u pyet edhe Tea teksa tha se ka biseduar me Andin dhe ka bërë të  ditur se ai ka një hatër mbetje me produksionin.

Duket se Andi këto mosmarrëveshje ka arritur t`i zgjidh me antarët e produksionit, pasi tashmë ai është kthyer në ekran përkrah Teas.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat