Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo

Mediale Vip

Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo

Më: 18 janar 2021 Në ora: 23:48
Fero dhe Arbenita

Arbenita ka zbuluar për fansat se si e pret Feron.

Fero dhe e dashura e tij modelja e njohur ndërkombëtarisht, Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të njohura në showbizin shqiptar.

Së fundmi ajo ka hyrë në llogarinë e Instagramit për të treguar se me sa shumë gëzim e pret Feron kur ai e lajmëron atë se po shkon tek ajo.

“Unë kur i dashuri më thotë se po vjen”, shkroi Arbenita në postimin e mëposhtëm.

Kujtojmë se disa javë më parë u raportua se Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rreth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat