Babai i Dua Lipës, bën thirrje të votohet me 14 shkurt

Mediale Vip

Babai i Dua Lipës, bën thirrje të votohet me 14 shkurt

Më: 19 janar 2021 Në ora: 20:40
Dukagjin Lipa

Dukagjin Lipa ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka bërë thirrje të votojnë edhe ata që nuk janë në Kosovë.

Ai ka postuar një imazh në Instagram të flamurit të Kosovës në të cilin shkruan “Bëj zërin tënd të dëgjohet ti mund të votosh kudo që të jesh”.

“Të qenit larg shtëpisë sonë nuk na ndalon të përdorim zërat tanë dhe të formojmë të ardhmen e vendit tonë. Unë kam votuar dhe kështu mund të jesh edhe ti. Ndiqni lidhjen në storien time dhe shkarkoni fletët tuaja të votimit për të hedhur votën tuaj”, ka shkruar ndër të tjera Lipa.

Ndryshe, zgjedhjet do të mbahen me 14 shkurt ku do të zgjedhet kryeministri i vendit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat