Samanta pozon pa makijazh, ja si duket

Mediale Vip

Samanta pozon pa makijazh, ja si duket

Më: 21 janar 2021 Në ora: 00:55
Samanta Karavella

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale imazhin.

Samanta Karavella ka publikuar në Instagram fotografinë dhe ka treguar se ka kohë që nuk është shfaqur e tillë.

Ajo ndau për ndjekësit dhe fansat e saj tri imazhe e cila po duket më ndryshe pa grim, mirëpo ka arritur të duket bukur edhe natyrale.

Ndryshe, Samanta është njëra nga artistet shqiptare e cila nuk heziton të pozoj pa makijazh.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat