“Më lër të të dua”, Klea Huta publikon foton e të birit duke hedhur hapat e parë

Mediale Vip

“Më lër të të dua”, Klea Huta publikon foton e të birit duke hedhur hapat e parë

Më: 24 janar 2021 Në ora: 16:21
Klea Huta

Këngëtarja Klea Huta pak muaj më parë është bërë nënë. Djali i saj Kridi ka filluar që të hedhë hapat e parë.

Klea në një foto në Instagram të djalit të saj, i cili është duke ecur, por sërish nuk ka treguar portretin e tij. Këngëtarja foton e ka shoqëruar me një përshkrim shumë të ndjerë për djalin e saj duke i kërkuar që ai ta lë që ta dojë dhe pak, para se të rritet

“Më lër të të dua edhe pak më shumë, para se të mos jesh më i vogël”, shkruan Klea në postimin e saj në Instagram.

Këngëtarja dhe prezantuesja Klea Huta është e martuar me kantautorin Elgit Doda. Prej disa vitesh ata janë bashkë dhe kanë treguar se janë shumë të lumtur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat