Po ju i thoni vjehrrës “të dua” si Elita?

Mediale Vip

Po ju i thoni vjehrrës “të dua” si Elita?

Më: 27 janar 2021 Në ora: 10:30
Elita Rudi me vjehrrën

Moderatorja Elita Rudi ka treguar me anë të një kolazhi fotosh krah vjehrrës se raporti që kanë është i rrallë.

Ato shfaqen në foto të përqafuara, e në raste të tjera si shoqe duke shkrepur foto para pasqyrave.

Dje, Lira festoo ditëlindjen dhe Elita ka përfituar nga rasti t’i dedikojë disa fjalë.

“Jam shumë e bekuar që kam fituar jo vetëm një vjehrrë gjatë martesës sime, por edhe një shoqe të ngushtë. Uroj që ditëlindja jote të jetë aq spektakolare sa je ti për mua. Të dua”, shkruan moderatorja.

Ndërsa në një kolazh fotosh me Zërin, Elita e quan Lirën gjyshen më të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat