Atdheu i “Përputhen”: Nuk jam sulltan të lidhem me secilën vajzë që e njoh

Mediale Vip

Atdheu i “Përputhen”: Nuk jam sulltan të lidhem me secilën vajzë që e njoh

Më: 27 janar 2021 Në ora: 17:26
Atdhe Xheravina

Protagonisti i emisionit ka reaguar me një postim.

Ai iu ka kërkuar mediave të kenë respekt për vajzat nëse nuk kanë për të.

Atdhe Xheravina ka thënë se jo me çdo vajzë që publikon ndonjë fotografi është në lidhje dashurie me të.

Po ashtu, ai shton se po e bëjnë si Sulejman dhe fanset e tij Sulltanesha.

Ndryshe, ky reagim i Atdheut vjen pasi ai publikon imazhe me vajza dhe aludohet se është në lidhje dashurie megjithatë me këtë postim i mohon të gjitha.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat