Selena Gomez synon edhe një tjetër profesion në karrierë

Mediale Vip

Selena Gomez synon edhe një tjetër profesion në karrierë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 17:54
Selena Gomez

Këngëtarja siç duket do të befasoj me risi fansat e saj.

Selena Gomez publikoi së fundi një video duke vendosur makijazhin nga marka e saj “Rare Beauty”.

Ajo tregoi se cili është makijazhi i saj i preferuar gjatë videos po ashtu Selena zbuloi edhe produktet të cilat i përdorte për të vendosur grimin.

‘Ndonjëherë unë thjesht e përdor korrektorin në varësi të mënyrës sesi është lëkura ime”, tha ajo ndër të tjera.

Gomez ka marrë informacionet e fundit se të famshmit e tjerë janë duke i pëlqyer produktet e saj. Ishte Bilie Eilish e cila kishte vendosur në makijazhin e saj produktet e Selena Gomez në fotosesion e saj për “VanityFair” dhe kjo e bëri të lumtur këngëtaren.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat