Kida uron ditëlindjen e personit të zemrës me mesazhin më të ëmbël

Mediale Vip

Kida uron ditëlindjen e personit të zemrës me mesazhin më të ëmbël

Më: 30 janar 2021 Në ora: 18:41
Kida

Këngëtarja ka postuar një fotografi me babain e saj.

Kida ka uruar sot (e shtunë), përmes rrjeteve sociale babin e saj me rastin e ditëlindjes.

Këngëtarja ka hyrë në instagram për të postuar një imazh me babain e saj duke uruar atë me fjalët më të mira.

Ajo e quan atë si mashkullin dhe shokun më të mirë në jetën e saj, ku në foton e publikuar, Kida, shihet në moshë të re duke buzëqeshur për kamerën.

Image

“Urime ditëlindja njeriu më i madh për mua. Shoku im i ngushtë dhe mbrojtësi im, të dua”, shkroi Kida krahas fotografisë së ëmbël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat