Hedhin dhimbjen pas krahëve, John Travolta dhe e bija shfaqen së bashku në reklamën e ‘Super Bowl’

Mediale Vip

Hedhin dhimbjen pas krahëve, John Travolta dhe e bija shfaqen së bashku në reklamën e ‘Super Bowl’

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 18:06
John Travolta me vajzën e tij Ella

Nëse ende nuk e kishit parë John Travoltën me vajzën e tij Ella, ky është momenti ta bëni. Bab e bijë janë shfaqur në reklamën e “Scotts & Miracle-Gro”.

Ai ju tregoi të gjithëve që energjitë vazhdon t’i ketë njësoj si dikur, pasi performoi kërcimin nga filmit ‘Grease’ 40 vite pas xhirimit të tij.

Në fillim John nuk di të përdor telefonin dhe e bija ja tregon si ta bëjë. Pas atij momenti 20-vjeçarja Ella dhe aktori kërcejnë.

Reklama e pati premierën ditën e djeshme

Ata humbën para pak kohësh mamin dhe mesa duket e kane superuar dhimbjen, duke e kthyer ne force.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat