Dafina me mesazh inspirues për shëndetin mendor

Mediale Vip

Dafina me mesazh inspirues për shëndetin mendor

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 17:48
Dafina Zeqiri

Këngëtarja përveç këngës së re që do e publikoi po jep vazhdimisht mesazhe inspiruese.

Dafina Zeqiri sapo ka publikuar një postim në të cilin  flet për shëndetin mendor.

“Frika shpesh na pengon të jemi të hapur për vështirësitë tona të shëndetit mendor. Ne mund t’i thyejmë këto pengesa dhe të flasim më hapur kur dimë më shumë për problemet e shëndetit mendor dhe sa të zakonshme janë ato. #DURO”, kanë qenë fjalët e Dafinës në postimin e saj teksa në hashtag ka shkruar edhe titullin e projektit të ri.

Artistja shqiptare nuk ka zbuluar datën se kur do publikohet projekti i ri vetëm se ka zbuluar se do trajtoj një temë shumë të theksuar në ditët e sotme.

Dafina mori komente të shumta nga fansat kishte edhe të atillë që i kanë shkruar se mezi po presin ta publikojë këngën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat