Ana merr surprizën romantike për Shën Valentin nga konkurrenti i Përputhen

Mediale Vip

Ana merr surprizën romantike për Shën Valentin nga konkurrenti i Përputhen

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:02
Ana Kauri

Ana Kauri është kthyer në një ndër vajzat më të pëlqyera nga “Përputhen”. Ajo është surprizuar këtë Shën Valentin nga një ndër konkurrentët e programit.

31-vjeçari Ervis Kurti i ka dhuruar një çokollatë me emrin dhe fytyrën e saj, së bashku me një trëndafil të kuq.

Image

Ervisi hyri në “Përputhen” vetëm pak ditë më parë, duke shprehur pëlqimin e tij për dy nga vajzat: për Anën dhe Jasminën.

Ai i ka suprizuar të dyja vajzat me të njëjtën dhuratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat