Afërdita bëhet nostalgjike, publikon foto nga koha kur kishte barkun e sheshtë

Mediale Vip

Afërdita bëhet nostalgjike, publikon foto nga koha kur kishte barkun e sheshtë

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 08:20
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj po e kujton kohën kur bënte palestër para shtatzënisë.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo është mjaft aktive ku publikon shpesh herë foto dhe video nga përditshmëria për qindra mijëra fansat që numëron në Instagram.

Së fundmi hapi arkivat dhe publikoi një foto nga koha kur nuk ishte shtatzënë dhe kishte barkun e sheshtë.

“Jam gati”, tha këngëtarja teksa kishte pozuar me rroba palestre për fotografinë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat