Për Ponin pranverë do të thotë të ndryshosh ngjyrën e flokëve

Mediale Vip

Për Ponin pranverë do të thotë të ndryshosh ngjyrën e flokëve

Më: 1 mars 2021 Në ora: 10:00
Poni

Me ardhjen e pranverës të gjithë nxitojnë të bëjnë ndryshimet e para në ‘look’ ashtu si në garderobën e tyre.

E para që ka vendosur të duket ndryshe ka qenë Poni, e cila me një foto ka treguar se ka hequr dorë nga ngjyra e zezë e flokëve duke i ëmbëlsuar paksa.

“Mirupafshim flokë të zinj”, ka shkruar këngëtarja krah fotos ku ka zbuluar ndryshimin e bërë tek flokët.

Nuk e dimë nëse me rritjen e temperaturave Poni do të guxojë ta hapë më shumë ngjyrën e flokëve, por ne dalim garant se këngëtares do i shkonte çdo ‘look’, pasi ndër vite ajo ka eksperimentuar jo pak herë me ngjyrat dhe pamjen e jashtme të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat