Duda Balje i bën “konkurrencë” të bijës në këtë fotografi

Mediale Vip

Duda Balje i bën “konkurrencë” të bijës në këtë fotografi

Më: 1 mars 2021 Në ora: 12:01
Duda Balje

Ajo arrin të shfaqet pothuajse çdoherë në formë.

Duda Balje komentohet në media rozë për dukjen e saj e cila merr vëmendje me veshjen.

Edhe së fundi ka publikuar një imazh pranë vajzës të cilat po duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

Siç shihet në imazh kanë përdorur edhe filtër për ta shfaqur më të pastër foton megjithatë po duken bukur.

Ndryshe, Duda Balje në këto zgjedhje nuk ka arritur të fitoi votat për deputete në Kuvendin e  Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat