Korabi shkruan këto fjalë për ditëlindjen e babait

Mediale Vip

Korabi shkruan këto fjalë për ditëlindjen e babait

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:49
Korabi dhe Xeni

Këngëtari i njohur Xeni sot feston ditëlindjen.

Këtë e ka bërë të ditur i biri i tij Korabi, ku ka publikuar një imazh duke shkruar fjalët më të mira për babain

“Urime babush ditelindjen, te uroj shendet dhe te gjitha te mirat ne jete, ishalla edhe 100 tjera i ben”, janë fjalët që ka vendosur përballë fotografisë.

Pa dyshim, ai ka pranuar komente të shumta urimi nga miqt dhe familjarët e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat