Përfundon java e modës, Bella Hadid largohet nga Milano

Mediale Vip

Përfundon java e modës, Bella Hadid largohet nga Milano

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:15
Bella Hadid

Modelja ka qenë në Milano dy javët e fundit pasi është mbajtur java e modës atje.

Bella Hadid u pa duke u larguar nga hoteli bashkë me disa miq të saj

Supermodelja, shfaqi figurën e saj të perfeksionuar nga palestra  me një veshje me ngjyrë të zezë.

Bella kishte veshur një xhaketë gri me përmasa të mëdha dhe pantallona me ngjyrë të zezë të gjera, të cilat i kishte kombinuar me një palë atlete me ngjyrë kafe.

Zeshkania ra në sy me një palë vathë të saj të mëdhenj prej ari, ndërsa flokët shin të lëshuara.

Theksojmë se, bluza që 24 vjeçarja kishte zgjedhur të vesh i kishte ekspozuar barkun e tonifikuar, Bella mbante edhe maskën kundër Koronavirusit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat