Mihrije Braha lanson duetin “Nuk të lë për dikë tjetër”

Mediale Vip

Mihrije Braha lanson duetin “Nuk të lë për dikë tjetër”

Më: 5 mars 2021 Në ora: 19:53
Mihrije Braha

Mihrija është rikthyer për këngë të re.

Mihrije Braha është rikthyer me projekt të ri muzikor, të cilin kësaj radhe e solli në duet me një artist.

Kënga e re e saj titullohet “Nuk të lë për dikë tjetër”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Bajram Dobrën.

Për tekstin e këngës u kujdes Aldi Loca, orkestrimin e bëri Samuel Kodra, muzikën Zani Locaa, kurse videoja është punuar nga MProduction.

Në klipin e kësaj kënge, Mihrija u shfaq elegante e veshur tërësisht në të bardha dhe dukej në formë të mirë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Mihrije Braha me titull “Nuk të lë për dikë tjetër”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat